Dowiedź się jakimi wydarzeniami żyje nasza szkoła
04-08-2020 r.
Informacja dla rodziców uczniów kl.I na rok szkolny 2020/2021.

Spis przyborów szkolnych dla ucznia klasy I w roku szkolnym 2020/2021

WYPRAWKA PIERWSZAKA

Wyposażenie piórnika:

1.   Ołówek

2.  Gumka

3.  12 podstawowych kolorów kredek ołówkowych

4.  Temperówka

5.  Nożyczki

6.  Klej w sztyfcie

7.   Linijka

Przybory i rzeczy, które dzieci przynoszą do klasy:

1.  Blok A 4 (mały) z białymi kartkami

2.  Blok A 4 (mały) techniczny z kolorowymi kartkami

3.  Plastelina

4.  Kubek do wody

5.  Kredki pastelowe

6.  Zeszyt papierów kolorowych ( wycinanki)

7.  Farby plakatowe

8.  2 pędzle w tym jeden gruby

9..  Patyczki do liczenia

11.  Strój gimnastyczny w worku - koszulka ,spodenki

12. 1 zeszyt 16 kartkowy w 3 linie ( niebiesko-czerwone)

13. 1 zeszyt 16 kartkowy w kratkę

14. Obuwie do przebrania ( tenisówki, trampki)

15. Teczka tekturowa z gumką do prac plastycznych

16. Notes lub zeszyt do kontaktu z wychowawcą

Podręczniki szkolne są zapewnione przez szkołę.

Pozostałe informacje zostaną podane przez wychowawcę i dyrektora szkoły na pierwszym spotkaniu w dniu rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Bardzo proszę podpisać wszystkie rzeczy dziecka.

28-07-2020 r.
InformacjaDrodzy Absolwenci.
Dnia 31 lipca 2020 r. w godzinach od 9.00 do 12.00 można odebrać zaświadczenie z wynikami egzaminu ósmoklasisty w budynku nr 553 ( byłe Gimnazjum).
Przypominamy :
1. Zaloguj się ponownie do systemu i wpisz do odpowiedniego formularza wyniki egzaminu.
2.Zanieś kopię zaświadczenia o wynikach egzaminu do szkoły pierwszego wyboru - termin do 04-08-2020 r.
3.W dniu 12-08-2020 r. sprawdź do której szkoły się dostałeś.
4.Nie zapomnij dostarczyć do 18-08-2020 r. do godziny 15.00 oryginał świadectwa i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu do szkoły , którą wybrałeś i do której się zakwalifikowałeś.
5.Dnia 19 sierpnia 2020 r. sprawdź listę kandydatów przyjętych.
                                                                                                                                                                                                                                 Powodzenia.
26.06.2020r.
Informacja

Szanowni rodzice i drogie dzieci pragnę wam przekazać kilka zasada bezpiecznych wakacji!

Wakacje to okres, w którym znajdujemy czas na zabawę, relaks i drobne szaleństwa. Niestety mamy okres pandemii , z którym musimy się zmierzyć i te wakacje będą dla nas inne – a może ciekawsze?

Nie mamy obowiązków związanych ze szkołą i nauką, lecz musimy pamiętać o sobie swoim zdrowi i  naszym bezpieczeństwie oraz naszej rodzinie – taki czas!

Oto najważniejsze zasady , którymi powinniście się kierować , aby bezpiecznie spędzić wakacje.

Ø  Zawsze informuj rodziców , gdzie i z kim przebywasz. Przekaz im także o której godzinie wrócisz do domu – to bardzo ważne dla bezpieczeństwa twojego i twoich bliskich.

Ø  Noś ze sobą telefon , odbieraj gdy dzwonią rodzice.

Ø  Nie zawieraj pochopnych nowych znajomości zwłaszcza przez Internet.

Ø  Nie ulegaj presji znajomych w przypadku gdy robią coś niedozwolonego tj: palenie , picie , spożywanie substancji nie znanego pochodzenia.

Ø  Nie rozmawiaj z obcymi , w wyznaczonych miejscach nos maseczkę.

Ø  Pamiętaj o numerach telefonów , w razie potrzeby dzwoń i wezwij pomoc – nie bój się reagować , gdy dzieje się cos złego lub cos Cię niepokoi.

Ø  Korzystaj z kąpieli w miejscach dozwolonych i bezpiecznych.

Ø  Bądź  rozsądny i zachowaj umiar we wszystkim co robisz – to trudny dla nas wszystkich czas pandemii , ale musimy wspólnie o siebie zadbać!

Pamiętaj !

Numer 112 zawsze znamy i w razie potrzeby go wybieramy

Dyrektor szkoły , Grono Pedagogiczne życzy Wam, Drogie Dzieci udanych spokojnych i bezpiecznych wakacji – dbajcie o siebie i swoich bliskich.
Bezpieczne wakacje - najważniejsze zasady
 link do strony i poradnika:
22.06.2020 r.
Informacja .Szanowni Rodzice i Uczniowie!
Dyrektor szkoły przedstawia harmonogram odbioru świadectw szkolnych:

26 czerwca 2020 – piątek

Klasa IV – godz.8.00
Klasa V – godz.9.00
Klasa VI a –godz.10.00
Klasa VI b – godz.11.00
Klasa VII –godz.12.00
Klasa VIII –godz.13.00

29 czerwca 2020 – poniedziałek

Klasa III– godz.8.00
 Klasa II – godz.9.00
 Klasa I a -godz. 10.00
 Klasa I b –godz. 11.00
 Oddział przedszkolny – godz. 12.00

Uczniowie wchodzą do szkoły głównym wejściem i przechodzą na salę gimnastyczną. Tam odbywa się spotkanie klasy z wychowawcą i dyrektorem szkoły. Obowiązuje zachowanie zasad sanitarnych podczas pandemii : maseczki, rękawiczki, zachowanie odpowiedniej odległości.Po odebraniu świadectwa uczniowie opuszczają szkołę wyjściem z sali gimnastycznej.Do szkoły może wejść tylko uczeń. Rodzic wchodzi tylko wtedy, gdy odbiera świadectwo w zastępstwie dziecka.Po odbiór świadectwa zgłaszają się wyłącznie osoby zdrowe, które nie miały kontaktu z osobami zarażonymi i nie przebywają na kwarantannie! W sytuacjach szczególnych warunki odbioru świadectwa szkolnego można uzgadniać z wychowawcą lub dyrektorem szkoły.